Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tren İle Doğu Anadolu Turu (6 Gece 7 Gün )

4 GECE OTEL KONAKLAMALI

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Tren İle Doğu Anadolu Turu (6 Gece 7 Gün ) Hakkında Genel Bilgiler

1.Gün (Cumartesi): Eskişehir – Ankara –Erzurum

’Belirlenen saatte misafirler ile buluşup ve Ankara’ya doğru otobüsümüzle ( kişi sayısı ve yoğunluk durumuna bağlı olarak transfer hızlı tren ile gerçekleşebilir.) hareket ediyoruz.

10:30 – Ankara YHT Gar'ına varıyoruz ve diğer şehirlerden katılım sağlayan misafirlerimizle buluşup saat 11:10’e kadar alışveriş ve yemek molası veriyoruz.

17:55 - Dünya’nın en güzel 10 demiryolu seyahat rotası içerisinde yer alan, rotası üzerindeki güzellikleri anlatmaya kelimelerin yetersiz kalacağı, Doğu Ekspresi trenimizde vagonumuza yerleşip muhteşem bir yolculuğun ilk adımını atacağız. Tren yolculuğumuzu daha renkli hale getirmek için nostalji müzik dinletileri, vagon süslemeleri, çeşitli etkinlikler yaparak bu seyahati daha unutulmaz kılıyoruz. Akşam yemeği Extra olup dileyen misafirlerimiz önceden hazırladıkları yemeklerden yiyebilir, dileyen misafirlerimiz ise tren restoranından faydalanabilir.

Konaklama: Trende pulman koltuklu vagonumuzda olacaktır

2. Gün(Pazar):ERZURUM

Tren yolculuğumuzun sonuna gelip bizi karşılayacak olan aracımıza binip Erzurum`daki otelimize geçiyoruz. Otelimize yerleştikten sonra alacağımız akşam yemeğinin ardından Dileyen misafirlerimiz Otelimizin zemin katıda bulunan canlı müzik etkinliğine katılabilir.

KONAKLAMA: ERZURUM`DAKİ OTELİMİZDE

3. Gün(Pazartesi): ERZURUM - KARS

 Erzurum`ta ki otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra otelimizden ayrılıp Erzurum tarihini gezip göreceğimiz turumuza başlıyoruz. İlk olarak otobüsümüzle Erzurum Ulu Camii'ne gideceğiz, otobüsümüzden indikten sonra yaklaşık 4 saat otobüsten uzak olacağımız için gerekli malzemeleri yanınıza almanız gerekebilir. Erzurum Ulu camiini gezdikten sonra, Üç Kümbetler'i gezip fotoğraf çekindikten sonra Çifte Minareli Medrese'nin yanından geçip 13 eski Erzurum evinin birleştirilmesi ile oluşan bir müze olan Erzurum Evleri Müzesi'ni gezip çay-kahve molası vereceğiz. Molanın ardından Çifte Minareli Medrese'yi gezip hikayesini rehberimizden dinledikten sonra yol üstünde Erzurum Kalesi'ni ve Caferi Camii'ni görüp oradan Lala Mustafa Paşa Camii'ni ve Yakutiye Medresesi'ni göreceğiz. Sonrasında ünlü Erzurum oltu taşı alabileceğimiz ve hemen karşısında yine Erzurum’a has kadayıf dolmasından tadabileceğimiz yer olan Rüstem Paşa Bedesten'ine yani Taşhan ’a gideceğiz. Taşhan gezimizden sonra meşhur cağ kebabını tatmak üzere öğle yemeği molası vereceğiz ve sonrasında Kurtuluş Harbi'nde ülkemizin kaderini çizen yegane noktalardan olan Erzurum Kongre Binası'nı gezip kongre sırasında oturulan sıralarda oturup Erzurum kongresini ve sonuçlarını dinledikten sonra Kars'a doğru yola çıkıyoruz. Kars'a vardığımızda sırasıyla Kars merkezdeki gezilecek olan yeri gezmeye başlıyoruz. Kars Kalesi, Fethiye Camii (Alexandr Neviyski Katedrali), Evliya Camii, Kümbet Camii (12 Havariler Kilisesi), Yusuf Paşa Camii, Taş köprü, Namık Kemal Evi ( Aşıklar Evi), Maliye Misafirhanesi, Gazi Ahmet Muhtar Paşa Konağı, Defterdarlık, İl Sağlık Müdürlüğü Binası, Vali Konağı, Eski Emniyet Müdürlüğü, Butik Otel (Kar’s Otel), Ticaret ve Sanayi Odası Binası, Hekim Evi ( Cheltikov otel) , Eski Anadolu Lisesi Binası, Belediye Binası, Tuncer Gülensoy Evi gibi tarihi Baltık mimarisi eserlerin hepsini görebileceğimiz bir şehir turunun ardından otelimize geçip biraz dinleniyoruz ve Kars’ın ünlü kaşar peyniri gibi tadına doyamayacağınız türde peynir vb. alışverişi için yola çıkıyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize geçiş yapıyoruz ve bölgenin yöresel oyunlarını izleyebileceğimiz Kafkas Eğlencesine geçiyoruz(ekstra)

KONAKLAMA: KARS'DAKİ OTELİMİZDE

4. Gün(Salı) : Ani Harabeleri – Çıldır Gölü – Kars
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 1001 kiliseli şehir olarak bilinen Ermeni Krallığına başkentlik yapmış büyük bir ticaret merkezi olan ve Tarihi İpek Yolu'nun Anadolu’ya giriş yaptığı ilk yer olarak önem arz eden Ani Harabeleri ile gezimize başlayacağız. 1-2 saatlik yürüyüş gezisi olacağı için ve etrafı boş olan bir yerleşim yeri olduğundan dolayı soğuk olma olasılığı yüksek olan yerlerdendir hazırlıklı gelmenizi öneririz. İlk olarak şehir surlarını görüp  Aslanlı Kapı'dan giriş yaptıktan sonra sırasıyla Aziz Prkich Kilisesi, Küçük Hamam, Büyük Katedral ( Fethiye camii), İpek Yolu Köprüsü,  Ebu’l Menuçehr Camii, Genç Kızlar Kilisesi, Rahibeler Manastırı, İç Kale, Poladoğlu Kilisesi, Bostanlar Deresi Mağaraları, Selçuklu Sarayı, Selçuklu Kervansarayı, Büyük Hamam, Ateşgede Tapınağı ve Gürcü Kilisesi'ni görüp Ani Harabeleri gezimizi tamamladıktan sonra Çıldır Gölü'ne doğru yola çıkacağız. Kış aylarında buz tutması nedeniyle üzerinde atlı kızak yapılabilen ve bununla ünlenen Çıldır Gölü'nde serbest zamanımız ardından rotamızı Doğubeyazıta çeviriyoruz. Ünlü kaçakcılar pasajında siz değerli misafirli serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanın ardından İShakpaşa Sarayın'a geçiyoruz.Ardından yol üzerindeki Muradiye Şelalesini görüp Van'daki otelimize geçiyoruz.

KONAKLAMA: VAN`DAKİ OTELİMİZDE

5. Gün (Çarşamba):Van-Van Gölü-Akdamar Adası-Van Kalesi

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Van (Tuşpa) bölgesine ve Urartulara özgü gümüş işleme sanatı olan savat ve telkâri gibi sanat eserlerini görüp alışveriş yapabileceğimiz atölyeye doğru yola çıkıyoruz. Alışveriş öncesi atölye yanında bulunan ve bölgenin ünlü Van kedilerini görüp sevebileceğimiz Kedi evini de gezip alışverişimizi tamamlayıp Van Urartu Müzesi'ni gezeceğiz. Müze gezimiz ardından 2800 yıllık tarihi olan Van Kalesi'ni panoramik olarak gördükten sonra kalenin hemen altında bulunan örnek Van Evi Müzesi'ni de gezebilir, serbest zamanı kale manzarası eşliğinde çay- kahve içerek de geçirebilirsiniz. Serbest zamanın ardından Van ve çevre bölgelerin ünlü yiyeceklerinin bulunduğu mandırada alışveriş imkanı sonrası Van merkezde öğle yemeği alacağız. Öğle yemeği sonrası Akdamar Adası'na gitmemizi sağlayacak teknemize ulaşmak için Gevaş’a doğru yola çıkacağız. Bize özel olan teknemize bindikten sonra bölgenin ünlü aşk hikayesinden ismini alan Akdamar namı diğer Ah Tamara Adası'na doğru bölge halkının deniz adını verdiği Van Gölü manzarasıyla yolculuğumuzu 45 dakika içerisinde tamamlayıp adaya ulaşıyoruz. Ada üzerinde kalan tek yapı olan, özellikle Ermenilerce kutsal ve hac bölgesi sayılan Akdamar Kilisesi'ni de gezdikten sonra tekneyle otobüsümüze dönüş yapıp son konaklama yerimiz olan Tatvan’daki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otelimizde aldığımız akşam yemeğiyle güzel bir günü daha sonlandırıyoruz.

KONAKLAMA: Tatvan`DAKİ OTELİMİZDE

6.Gün(Perşembe) TATVAN– ANKARA

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Tatvan Tren Gar'ına hareketle saat 12.00 TCDD pulman  vagonumuzda koltuklarımıza yerleşerek, uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Seyahat süremizce Anadolu'nun her rengini mevsimden mevsime geçişini görme imkânına sahip olacağız. Tren yolculuğumuzu vagonlarımız da ki keyifli bir uyku ile sonlandırıyoruz. Bu gece konaklama trende olacaktır.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde/Restoranda set menü ya da açık büfe olarak sunulmaktadır. (Ücrete Dahil)

Öğle Yemeği: Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.

Akşam Yemeği:  Ekstra olup dileyenler tren restoranından faydalanabilirler.

Konaklama:  Trende Pulman Koltuklu  vagonlarımızda. 

7.Gün(Cuma): ANKARA - ESKİŞEHİR

Sabah saatlerinde nostaljik müzikler ve eşsiz Fırat Nehri manzarası ile geçireceğimiz yolculuğumuz ardından Ankara’ya ulaşıyoruz.

Ankara’da buradan katılan misafirlerimiz ile vedalaştıktan hemen  sonra Eskişehir’e transferimizi gerçekleştirip bir başka Karnaval Tour etkinliğinde görüşmek üzere  turumuzu noktalıyoruz.

NOT: YAŞANABİLECEK OLUMSUZ DURUMLARDA REHBERİN PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI VARDIR.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • KARNAVAL TOUR OFİS ÖNÜ (12:00)
  • H.POLATKAN MİGROS ÖNÜ (12:15)
  • POLATLI (16:00)
  • ANKARA GAR (17:15)
Tur Hareket Tarihleri:
25 Mart • 01 Nisan
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
25.03.2023PULMAN VAGON4.800,00 TL7.200,00 TL 4.800,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 1.200,00 TL
7 - 12 Yaş 2.400,00 TL
0 - 3 Yaş 1200.00 TL
4 - 6 Yaş 1.200,00 TL
7 - 12 Yaş 2.400,00 TL
Taksitler »
01.04.2023PULMAN VAGON4.800,00 TL7.200,00 TL 4.800,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 1.200,00 TL
7 - 12 Yaş 2.400,00 TL
0 - 3 Yaş 1200.00 TL
4 - 6 Yaş 1.200,00 TL
7 - 12 Yaş 2.400,00 TL
Taksitler »

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-Gidiş-Dönüş Ulaşım
-Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
-4 Gece Otel Konaklaması
-Otellerdeki 4 Kahvaltısı
-Otellerdeki 3 Akşam Yemeği
-Seyahat Sigortası
-Karnaval Tour Rehberlik Hizmeti
-Eskişehir-Ankara Transferi
-Ankara-Eskişehir Transferi
-Tren  Gidiş Bileti
-Tren Dönüş Bileti
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Öğle Yemekleri
-Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
-Kişisel Harcamalar
-Akdamar Adası Tekne Turu
-Kafkas Eğlencesi
-Tüm Yolculuk Esnasında Yiyecek ve İçecekle
Ek Bilgiler

- Tren saatlerindeki değişiklikler neticesinde programda oluşabilecek saat farklılıkları en az 1 gün öncesinden misafirlere bildirilecektir.

- Rehber programda belirtilen yerlerin tamamını gezdirek kaydıyla programda değişiklikler yapabilir.

- Gezimiz bir paket tur'dur. Kullanılmayan hizmetler için iade istenemez.

- Misafirler tarafından Belirtilen saatlere uyulmaması gibi durumlarda oluşabilecek mağduriyetlerden firmamız sorumlu değildir.

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Tren İle Doğu Anadolu Turu (6 Gece 7 Gün ) Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


0.6 Berbat
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Jones
My name’s Eric and I just found your site karnavaltour.com. It’s got a lot going for it, but here’s an idea to make it even MORE effective. Talk With Web Visitor – CLICK HERE http://boostleadgeneration.com for a live demo now. Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you the moment they let you know they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re literally looking over your site. And once you’ve captured their phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation… and if they don’t take you up on your offer then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship. CLICK HERE http://boostleadgeneration.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today! Eric PS: Studies show that 70% of a site’s visitors disappear and are gone forever after just a moment. Don’t keep losing them. Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE http://boostleadgeneration.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://boostleadgeneration.com/unsubscribe.aspx?d=karnavaltour.com
16.10.2022
Jones
Hi, Eric here with a quick thought about your website karnavaltour.com... I’m on the internet a lot and I look at a lot of business websites. Like yours, many of them have great content. But all too often, they come up short when it comes to engaging and connecting with anyone who visits. I get it – it’s hard. Studies show 7 out of 10 people who land on a site, abandon it in moments without leaving even a trace. You got the eyeball, but nothing else. Here’s a solution for you… Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. You’ll know immediately they’re interested and you can call them directly to talk with them literally while they’re still on the web looking at your site. CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. It could be huge for your business – and because you’ve got that phone number, with our new SMS Text With Lead feature, you can automatically start a text (SMS) conversation – immediately… and contacting someone in that 5 minute window is 100 times more powerful than reaching out 30 minutes or more later. Plus, with text messaging you can follow up later with new offers, content links, even just follow up notes to keep the conversation going. Everything I’ve just described is extremely simple to implement, cost-effective, and profitable. CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. You could be converting up to 100X more eyeballs into leads today! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://boostleadgeneration.com/unsubscribe.aspx?d=karnavaltour.com
21.08.2022
Jones
Cool website! My name’s Eric, and I just found your site - karnavaltour.com - while surfing the net. You showed up at the top of the search results, so I checked you out. Looks like what you’re doing is pretty cool. But if you don’t mind me asking – after someone like me stumbles across karnavaltour.com, what usually happens? Is your site generating leads for your business? I’m guessing some, but I also bet you’d like more… studies show that 7 out 10 who land on a site wind up leaving without a trace. Not good. Here’s a thought – what if there was an easy way for every visitor to “raise their hand” to get a phone call from you INSTANTLY… the second they hit your site and said, “call me now.” You can – Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re literally looking over your site. CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better! That’s why we built out our new SMS Text With Lead feature… because once you’ve captured the visitor’s phone number, you can automatically start a text message (SMS) conversation. Think about the possibilities – even if you don’t close a deal then and there, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship. Wouldn’t that be cool? CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. You could be converting up to 100X more leads today! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE https://boostleadgeneration.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://boostleadgeneration.com/unsubscribe.aspx?d=karnavaltour.com
23.07.2022
Jones
Hey there, I just found your site, quick question… My name’s Eric, I found karnavaltour.com after doing a quick search – you showed up near the top of the rankings, so whatever you’re doing for SEO, looks like it’s working well. So here’s my question – what happens AFTER someone lands on your site? Anything? Research tells us at least 70% of the people who find your site, after a quick once-over, they disappear… forever. That means that all the work and effort you put into getting them to show up, goes down the tubes. Why would you want all that good work – and the great site you’ve built – go to waste? Because the odds are they’ll just skip over calling or even grabbing their phone, leaving you high and dry. But here’s a thought… what if you could make it super-simple for someone to raise their hand, say, “okay, let’s talk” without requiring them to even pull their cell phone from their pocket? You can – thanks to revolutionary new software that can literally make that first call happen NOW. Talk With Web Visitor is a software widget that sits on your site, ready and waiting to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re still there at your site. You know, strike when the iron’s hot! CLICK HERE http://boostleadgeneration.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. When targeting leads, you HAVE to act fast – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later is huge – like 100 times better! That’s why you should check out our new SMS Text With Lead feature as well… once you’ve captured the phone number of the website visitor, you can automatically kick off a text message (SMS) conversation with them. Imagine how powerful this could be – even if they don’t take you up on your offer immediately, you can stay in touch with them using text messages to make new offers, provide links to great content, and build your credibility. Just this alone could be a game changer to make your website even more effective. Strike when the iron’s hot! CLICK HERE http://boostleadgeneration.com to learn more about everything Talk With Web Visitor can do for your business – you’ll be amazed. Thanks and keep up the great work! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – you could be converting up to 100x more leads immediately! It even includes International Long Distance Calling. Stop wasting money chasing eyeballs that don’t turn into paying customers. CLICK HERE http://boostleadgeneration.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://boostleadgeneration.com/unsubscribe.aspx?d=karnavaltour.com
07.07.2022
Jones
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website karnavaltour.com to generate more leads. Here’s how: Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you as soon as they say they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re still there at karnavaltour.com. Talk With Web Visitor – CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com for a live demo now. And now that you’ve got their phone number, our new SMS Text With Lead feature enables you to start a text (SMS) conversation – answer questions, provide more info, and close a deal that way. If they don’t take you up on your offer then, just follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship. CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business. The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today! Try Talk With Web Visitor and get more leads now. Eric PS: The studies show 7 out of 10 visitors don’t hang around – you can’t afford to lose them! Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling. You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting. CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://jumboleadmagnet.com/unsubscribe.aspx?d=karnavaltour.com
12.06.2022
Jones
Hey there, I just found your site, quick question… My name’s Eric, I found karnavaltour.com after doing a quick search – you showed up near the top of the rankings, so whatever you’re doing for SEO, looks like it’s working well. So here’s my question – what happens AFTER someone lands on your site? Anything? Research tells us at least 70% of the people who find your site, after a quick once-over, they disappear… forever. That means that all the work and effort you put into getting them to show up, goes down the tubes. Why would you want all that good work – and the great site you’ve built – go to waste? Because the odds are they’ll just skip over calling or even grabbing their phone, leaving you high and dry. But here’s a thought… what if you could make it super-simple for someone to raise their hand, say, “okay, let’s talk” without requiring them to even pull their cell phone from their pocket? You can – thanks to revolutionary new software that can literally make that first call happen NOW. Talk With Web Visitor is a software widget that sits on your site, ready and waiting to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re still there at your site. You know, strike when the iron’s hot! CLICK HERE http://jumboleadmagnet.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works. When targeting leads, you HAVE to act fast – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later is huge – like 100 times better! That’s why you should check out our new SMS Text With Lead feature as well… once you’ve captured the phone number of the website visitor, you can automatically kick off a text message (SMS) conversation with them. Imagine how powerful this could be – even if they don’t take you up on your offer immediately, you can stay in touch with them using text messages to make new offers, provide links to great content, and build your credibility. Just this alone could be a game changer to make your website even more effective. Strike when the iron’s hot! CLICK HERE http://jumboleadmagnet.com to learn more about everything Talk With Web Visitor can do for your business – you’ll be amazed. Thanks and keep up the great work! Eric PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – you could be converting up to 100x more leads immediately! It even includes International Long Distance Calling. Stop wasting money chasing eyeballs that don’t turn into paying customers. CLICK HERE http://jumboleadmagnet.com to try Talk With Web Visitor now. If you'd like to unsubscribe click here http://jumboleadmagnet.com/unsubscribe.aspx?d=karnavaltour.com
30.05.2022
Özge-Olcay KEHREBAR
31 Aralık 2021 kalkışlı Doğu Ekspresi(7 Gece 8 Gün) turuna katıldık. Bize Eskişehir'den eşlik eden rehberlerimiz Mehmet Bey ve Tuncay Beye teşekkür ediyoruz. Erzurum'da bizi karşılayan rehberimiz Emin Bey ve şoförümüz Turgay Beye de teşekkür ederiz. Emin Bey işinde gerçekten çok çok iyi bir rehberdi. Şoförümüz ve aracımız da aynı şekilde.. Sadece Kars ve Van'da kaldığımız otellerden memnun kalmadık. Değiştirilmesi halinde çok daha iyi bir hizmet sağlanmış olur. Eğlendik... Rehberlerimize ve ekibe teşekkür ederiz...
17.01.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?