Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Karadeniz&Batum Turu (KAMPANYA)

3 Gece Otel Konaklaması

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Karadeniz&Batum Turu (KAMPANYA) Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir Cengiz Topel Cd. Karnaval Tour ofis önündensaat 20:00'de buluşuyor Hasan Polatkan Migros önünden 20:15'te buluşuyor ve  kahvaltımızı yapmak için yola koyuluyoruz.

1.GÜN; Yol üzerinde kahvaltımızı aldıktan sonra,Karadeniz Bölgesi'nin gözdesi olan Trabzon’a doğru yola koyuluyoruz .Trabzon’a vardığımızda ilk olarak SÜMELA MANASTIRI’NA gidiyoruz. Rehberimizin anlatımı ve fotoğraf çekimi için verilen serbest zamanın ardından sonraki durağımız olan ATATÜRK KÖŞKÜ(tadilatta ) ve AYASOFYA CAMİİ’NE  gidiyoruz. Buralarda vermiş olduğumuz serbest zamanın ardından Uzungöl’e doğru yola çıkıyoruz göl kenarındaki gezimizin ardından akşam kalacağımız  otelimize geçiş yapıyoruz.

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 2.GÜN; Sabah Otelde kahvaltımızı aldıktan sonra Çamlıhemşin’de zipline,radting,salıncak etkinliğimizi (extra) gerçekleştiriyoz ardından karadenizin meşhur olan yaylalarından Eleveit Yaylası, Şimşir Ormanları,Çat yaylası sonrasında Palovit şelalesi ve Zir kaleyi geziyoruz ardından Ayder yaylasında yapacağımız yürüyüşümüzün ardından otelimize doğru hareket ediyoruz.

Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 3.GÜN; Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra sabahın ilk saatlerinde sınır komşumuz olan Avrupa tadında bir tur güzergahı olan Batum'a geçiyoruz. Kentin önemli meydanlarını ve mitolojik hikâyelerini dinleyeceğimiz Medea heykeli ve Poseidon heykelinin hikayesini rehberimizden dinleyip serbest Vakit için Batum sahil meydanında serbest Vakit veriyoruz ve bu vakitte dileyen misafirlerimiz Ali ve ninonun olduğu yerde fotoğraflarını çekebilirler.Sonrasında sınırdan tekrar Türkiye’ye hareket ediyoruz. Yol üzerinde Trabzon’un dünyaca meşhur olan SÜRMENE BIÇAKCISI -Çay fabrikası ve YÖRESEL ÜRÜNLER alabileceğimiz yerlerde  molalar veriyoruz.

.Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

4.GÜN ;Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. 4. Gün programımıza sabahın ilk saatlerinde Ordu Boztepe’ye doğru yola çıkıyoruz burada teleferik ile Boztepe’den Ordu’yu seyir ettikten sonra Samsun’a doğru yola çıkıyoruz  ilk durağımız Onur Anıtı olacak rehberimizin Samsun ve onur Anıtı tarihini dinlendikten sonra kısa bir fotoğraf molası ve ardından Bandırma vapuruna doğru yol alıyoruz burada vapur ziyaretimizi gerçekleştirdikten sonra Karadeniz turumuzu tamamlamak için Eskişehir’e doğru yola koyuluyoruz . Yol üstünde vereceğimiz molalarla beraber Eskişehir’e varıp bir sonraki KARNAVAL TOUR etkinliğinde buluşmak üzere sizlerle üzülerek vedalaşıyoruz.

 

NOT : Etkinliklere katılım zorunlu değildir, dileyen misafirlerimiz hiçbir etkinliğe katılmadan tatillerini yapabilirler. Etkinlikler için yeterli katılım sağlanmadığında rehberimiz sizlere farklı bir etkinlik sunabilir. Olumsuz hava şartları vb. durumlarda tur rehberi turun ilerleyişini değiştirme hakkına sahiptir.
 

BATUM GİRİŞ ŞARTLARI

* Nüfus cüzdanı seyahat sürecince taşınmalıdır.

* Eski deforme olmuş kimlikler girişlerde kabul edilmemektedir. Eski kimlikleriniz kapıda sorun yaşatabilir ve eğer bordo pasaport var ise kapıdan sorunsuzca geçebilirsiniz.

* Çocuk ve Yetişkin farketmeksizin kimliklerinde fotoğraf olması zorunludur

* Seyahat esnasında 18 yaş altı çocukların ailelerinin yanında olması zorunludur. Aksi taktirde aile onaylı noter tastikli muhafakname gerekmektedir.

* Ülke girişlerinde ilaç et ve süt ürünleri kesici alet ve silah gibi tehlike arz eden cisimler kabul edilmemektedir.

* * KKTC vatandaşları AB pasaportu var ise vize mevzuatına göre hareket edilmesi zorunludur, Türk kimliği var ise yeni kimlik ile giriş yapılabilmektedir.

* Gümrük mevzuatı gereği 30.000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekmektedir.

*Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Sarp Sınır Kapısı‘nda hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var bununla ilgili oluşan problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

 * Ohal sonrasında pasaporta gerek kalmaksızın kimlikle çıkılabilen Gürcistan'a, kamu personelinin gidişine izin verilmiyordu, artık kamu görevlileri ve memur (sözleşmeli memur, kamu bankaları çalışanları, milli eğitime bağlı olan kurum çalışanları) "yurt dışına çıkmasında herhangi bir mani kurumumuzca yoktur" (izin yazısı) yazısını almaları durumunda Gürcistan'a gidebilecek. Ayrıca bu kurumlarda çalışan memur yakınları (çocukları, eşi, anne-baba) için de Gürcistan’a giriş yapabilmesi içinde izin belgesi gerekmektedir

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • KARNAVAL TOUR OFİS ÖNÜ (09:00)
  • H.POLATKAN MİGROS ÖNÜ (09:15)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Turizm Taşıma Belgeli Araç İle Ulaşım
* 3 Gece Otel Konaklaması
* 3 Sabah Kahvaltısı
* 3 Akşam Yemeği
* Seyahat Sigortası
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*1. Gün Sabah Kahvaltısı
*Kişisel Harcamalar
*Batum yurt dışı çıkış harç pulu(225 TL GÜNCELLENEN FİYAT DEĞİLDİR.)
*Batum transferi (300TL)
*Yayla Turları için Küçük Araçla Yapılan Tüm Ulaşım Ücretleri(350TL)
*Müze Ve Ören Yerleri (Sümela Manastırında müze kartı gereklidir.)
*Öğle Yemekleri

 

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Karadeniz&Batum Turu (KAMPANYA) Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Faruk Eroğul
Tur çok güzeldi şoförler çok başarılıydı. Karadenizi hep görmek istemiştim ve Karnaval Tur sayesinde görmüş oldum. Teşekkürler.
15.08.2021