Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ana Sayfa»Muğla»Bodrum»Royal Asarlık Beach
Royal Asarlık Beach

Fiyatı Sorunuz

OTEL ÖZELLİKLERİ

{{OTELKUNYE}}
Tıklayın Biz Sizi Arayalım

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Royal Asarlık Beach Hakkında Genel Bilgiler

Otel Olanakları

Ücretsiz Olanaklar
 • Açık Restoran
 • Bar
 • Kablosuz İnternet
 • Lobi
 • Otopark
 • Kapalı Restoran
 • Resepsiyon Hizmeti
 • Dart
 • Açık Havuz
 • Soft Animasyon
 • Çocuk Havuzu
 • Çocuk Büfesi
Ücretli Olanaklar
 • Doktor
 • Toplantı Salonu
 • Taze Sıkılmış Meyve Suları
 • Araç Kiralama
 • Çamaşırhane
 • Telefon ve Faks Hizmeti
 • Kuru Temizleme
 • Su Sporları

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Ön Büroda Alınan Önlemler;
· Resepsiyona girişte misafirlerin vücut ısıları ölçülecek, valiz ve çantaları da dahil olmak üzere tüm eşyaları dezenfekte edilecektir.
· Giriş işlemleri sosyal mesafe kuralına uyularak yapılmaktadır. Bu mesafeyi korumak için yerlere çizgi çekilmiştir.
· Karşılama esnasında misafire kolonya ikram edilecektir. Resepsiyon girişinde dezenfektan standı bulunacaktır.
· Gelen misafirlere misafir bilgi formu doldurtularak son günlerde ziyaret ettikleri ülkeler ve ülkemizde kendileriyle irtibata geçilecek adres ve telefon numarası paylaşmaları, Covid-19 sürecinde gerekirse kişisel bilgilerinin yetkili kurumlarla paylaşılacağına dair KVKK gereği açık rızasının alınması ve misafirin konaklama süresince veya sonrasında virüsün bulaşması da dahil olmak üzere ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan dolayı konaklama işletmesinin hukuki olarak bir sorumluluğunun bulunmadığı yönünde düzenleme yapılacaktır.
· Resepsiyon ve lobi gibi yoğunluğun yaşandığı bölümlerde yerlere çizgi çekilerek sosyal mesafe ayarlanacaktır. Sosyal mesafe kuralına bağlı kalınacaktır.
· Resepsiyon bölgesinde bulunan masalar arasında en az 1,5 m, sandalyeler arasında ise en az 80 cm mesafe bırakılacaktır.
· Tesise giriş yapan misafirlere odalarına eşlik edildiği sırada otel ve Covid-19 hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.
· Odalar uygun şekilde havalandırılmış ve dezenfekte edilmiş olarak misafire teslim edilmektedir. Aynı şekilde tüm oda ve havlu kartları dezenfekte edilmiş olarak misafire teslim edilmektedir.
· Resepsiyonda misafirlerin kişisel eşyalarını (cep telefonu, tablet, vb.) dezenfekte edebilmeleri için dezenfektan bulundurulacaktır. Enfekte atıkların yönetmelikler doğrultusunda toplanabilmesi için resepsiyon bölgesinde Enfekte Atık Kutuları bulundurulacaktır.
· Resepsiyon görevlileri Covid-19 ile ilgili bilgi sahibidir. Gereken durumlarda misafirlere yardımcı olacaklardır. Resepsiyon bölgesinde en az 3 farklı dilde Covid-19 ile ilgili bilgilendirme broşürleri bulundurulacaktır.
· Check-in saati, daha verimli temizlik yapabilmesi ve odaların havalandırılması için saat 14.00’ten sonra olacak şekilde düzenlenmiştir.
· Karşılama için kullanılan materyaller (tepsi, bardak, maşa) düzenli olarak dezenfekte edilecektir. Ön büro deski 15 dakikada bir dezenfekte edilecektir. Misafirlerin temas edebileceği tüm alanlar 24 saat boyunca sıklıkla dezenfekte edilmektedir.
· Otelde gerekli izolasyonun sağlanması amacı ile vale hizmeti verilmeyecektir.
· Misafirlerden pasaport veya kimlik alınmadan, bilgilerin doğruluğundan emin olarak form doldurma işlemi yapılacaktır.
· Sağlık ve seyahat detayları ve varsa belgeleri kontrol edilecektir.
· Santral çalışanları en az ön tarafta duran personel kadar otelde uygulanan önlemlere hâkim olacak ve telefonla gelebilecek sorulara eksiksiz ve doğru şekilde yanıt verebilecektir.
· Santraldeki bilgisayarın ve telefonun diğer personel tarafından kullanımına izin verilmeyecektir.
· Ofis içleri sık sık havalandırılacaktır. Otelde 24 saat görevli sağlık personeli bulundurulacaktır. İletişim için resepsiyona başvurulması yeterli olacaktır.
 
Misafir İlişkilerinde Alınan Önlemler;
· Misafir İlişkileri personeli misafirle konuşurken sosyal mesafe kuralına uyacaktır.
· Misafir İlişkileri ofisinde kolonya, dezenfektan bulundurulması ve kullanılan materyallerin sıklıkla dezenfekte edilmesi sağlanacaktır.
· Otel içerisinde hasta ya da hasta görünümlü tüm misafirler, doktor ofisine ve yönetime bildirilecektir. Aynı şekilde hastaneye giden misafirlerin sağlık durumları takip edilecektir
· Misafir ilişkileri personeli tesis içindeki Covid-19 için alınmış tüm önlemleri bilmek, takip etmek ve misafir sorduğunda cevap verebilmek zorundadır.
· Misafir ile temas halinde olan tüm personel maske ve eldiven kullanacaktır. Oda temizliğini yapacak görevli, temizliği tek kullanımlık eldiven ile yapacaktır.
· Odalardan çıkan tıbbi atıklar tek kullanımlık eldiven ile tıbbi atık poşetine atılacaktır. Odalarda kesinlikle broşür bulundurulmayacaktır.
· Misafir odalarında bulunan bukletler tek kullanımlık poşetler içinde misafire sunulacaktır.
· Odalarda kullanılan havlu, çarşaf vb. tekstil ürünleri günlük olarak değiştirilmektedir. Tüm tekstil ürünleri uygun hijyen kuralları çerçevesinde yıkanmaktadır.
· Misafir plaj havluları kişi sayısı kadar odalara bırakılacaktır ve her gün odalardan kirliler alınarak yenisi ile değiştirilecektir. Temizlik sırasında ve sonrasında odalar havalandırılacaktır.
· Kullanılan bütün ekipmanların (araba, kova, faraş, bez, vs) düzenli temizlikleri ardından alkol bazlı yüzey dezenfektan ile dezenfeksiyonu gerçekleştirilecektir.
· Konaklamaya hazır odanın kapısına odanın tüm hijyen kontrollerinden geçtiğine dair bilgilendirme asılacaktır.
· Covid-19 teşhisi konulan misafirin odasındaki nevresim, çarşaf havlu gibi tüm tekstil malzemeleri ayrı poşetlere konularak, çamaşırhane veya otel dışında çamaşır yıkama hizmeti alınan firmaya verilir.
 
Genel Alanlarda Alınan Önlemler;
· Kapı kolları, asansör düğmeleri, genel alan WC’ler ve tırabzanlar gibi sık dokunulan nesnelere özel dikkat gösterilerek sürekli dezenfekte edilecektir.
· Havuz ve sahil bölgesinde şezlong aralarına kanunca ön görülen mesafe aralığı bırakılacak; sehpa, sandalye vb. malzemeler düzenli olarak alkol bazlı yüzey dezenfektanı ile dezenfekte edilecektir.
· Asansörlerin belirlenen kişi sayısı kadar kullanılmasına dikkat edilecek ve uyarı bilgilendirmeler asılacaktır.
Yiyecek ve İçecek Alanlarında alınan Önlemler;
· Restoranlar sosyal mesafe kuralına uygun şekilde dizayn edilmiştir. Tüm restoran girişlerinde hijyen paspasları bulunmaktadır.
· Açık büfe hizmeti misafirlerle büfe arasına 1,5 m'lik şeritle boşluk bırakılarak verilecektir. Misafirler tüm büfeyi görecektir. Tabakları isteklerine bağlı olarak aşçılar tarafından verilecektir. Büfede kesinlikle maşa kullanımı olmayacaktır.
· Misafirler a la carte bölgesinde bulunan pastane bölümüne gittiklerinde mutfak personeli tarafından kendilerine tek kullanımlık tabak ve çatal bıçak seti ile yüksek sıcaklıkta dezenfekte edilmiş tabak, çatal şeklinde 2 seçenek sunulacaktır.
· Restoranda tüm oturma düzeni ve kapasitesi sosyal mesafeye uygun şekilde düzenlenmiştir. Masalar arası mesafe en az 1 m olacaktır. Yürüme alanları ve geçişler genişletilerek rahat ve konforlu hale getirilmiştir.
· Tüm restoran girişlerinde el dezenfekte noktaları bulundurulacaktır.
· Tüm restoranlar çalışma saatleri sonunda dezenfekte edilecektir. Dezenfeksiyon işlemleri sırasında alan kullanıma kapalıdır. Yalnızca sanitasyon ekibi içeride olacaktır.
· Tüm tabak, çatal, kaşık ve bardaklar yüksek sıcaklıklarda (85 C ve üstü) dezenfekte edilmektedir. Restoran masalarındaki bıçak, çatal, kaşıklar tek kullanımlık paketler içinde olacaktır. Masada sunulan tuz, karabiber vb. ürünler de tek kullanımlık olarak sunulacaktır.
· Misafir kullanımından sonra, masa ve sandalyeler dezenfektan ile silinip bir sonraki misafir için hazır hale getirilecektir.
· Bebeği olan misafirlerin kullandığı mama sandalyeleri her kullanım sonrasında uygun dezenfektanlarla dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte sonrası streçlenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.
· Masa üzerinde herhangi bir servis (çatal, kaşık, bıçak, vb.) olmayacaktır. Masa üstü servis takımları misafir geldikten sonra masaya konulacaktır.
· Su servisi isteğe göre 0,33 cl kişiye özel ya da 1 litrelik şişeler halinde masaya özel servis edilecektir.
· Misafir içecek taleplerinde, isteğe göre cam bardak ya da tek kullanımlık bardaklar ile servis yapılacaktır. İçecek servisi, içeceğin niteliğine göre cam bardak ya da tek kullanımlık bardaklarda servis edilecektir.
· Fişek şekerlerin kullanımına devam edilip, ortak kullanılacak şekerliklerin masalarda bulunması söz konusu olmayacaktır. Misafire kaç şeker istediği sorulup istenen adet personel tarafından servis edilecektir.
· Ayrıca maske ve eldiven gibi koruyucu ekipman isteyen misafirlere, bu imkân sağlanacaktır.
· Plaj servislerinde mümkün oranda tek kullanımlık ürünler tercih edilecektir.
· Her mesai başlangıcında mutfak şefi ve yardımcıları tarafından tüm mutfak ve bulaşık ekibine Covid-19 bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Covid-19 hakkında genel bilgi verilip, büfe ve mutfak içerisinde nasıl çalışılacağı, uyulacak kurallar ve tek kullanımlık koruyucu malzemeleri (bone, maske, eldiven) takmaları sağlanacaktır.
· Personel her 15 dakikada bir elini yıkayıp dezenfekte edecek.
· Geceden yapılan ekmek çeşitleri gece çalışan şef tarafından hijyen koşullarına uygun şekilde servis edilecektir.
· Mezeler, zeytinyağlılar ve salatalar önceden hazırlanıp, açık büfede şef tarafından servis edilmektedir. Misafirlerin maşa ile teması engellenmektedir.
· Sıcak yemekler ve ızgara çeşitleri önceden hazırlanıp açık büfede şef tarafından sunulacaktır.
· Tatlılar açık büfeye hazır bir şekilde konulup, misafirlerin isteği doğrultusunda şef tarafından servis edilecektir. Kahvaltı, şef tarafından servis edilecektir.
· Bar tezgahları, yüzey dezenfektanı ile sürekli silinecektir. Tüm ünitelerde, tek kullanımlık bezler (tercihen havlu peçete) kullanılacaktır.
· Bar tabureleri sosyal mesafe kuralına göre azaltılacaktır.
· Bulaşık yıkama makinelerinin suyu her on yıkamada bir dezenfekte edilecektir.
· Tüm buz makineleri gün bitimi boşaltılarak dezenfekte edilecektir.
· Bar malzemeleri (pipetler, kibrit, vb. ) kapalı poşetlerde muhafaza edilecektir. Bar ürünleri, soğutucu dolap içerisinde duracaktır.
· Bar set üstü ekipmanları (Shaker, bar kaşığı vb.) her kullanım sonrası dezenfekte edilecek olup, gün sonunda ise Suma Dip K1!de bekletilecektir.
· Barda görevli olan personel sabitlenecek olup, zorunlu değişimlerde dezenfeksiyon prosedürü uygulanacaktır.
· Misafirler bar bölümünden içecek istediklerinde kendilerine kullan at bardak veya sterilize edilmiş cam bardak şeklinde 2 seçenek sunulacaktır.
 
A La Carte Restoranda Alınan Önlemler;
· Kahvaltı sıcak ürünleri, ilgili personel tarafından masaya servis edilecektir.
· Tüm ekmek çeşitleri, dilimli şekilde, paketlenmiş olarak servis edilecektir.
· Zeytin çeşitleri, tek kullanımlık kaplarda kişiye özel servis edilecektir.
· Tüm meyve ve salatalar şefler tarafından masaya servis edilecektir.
· Taze pişirilmiş ızgara ürünler, misafirlere şefler tarafından servis edilecektir.
· Fırından taze çıkan ürünler, şefler tarafından servis edilecektir.
 
Odalarda Alınan Önlemler;
· İzolasyon kuralı gereği oda servisi hizmeti verilmeyecektir.
· Minibar ürünleri dezenfekte edildikten sonra dolaplara konulacaktır.
· Ürün taşınmasında, güzergahlar belirlenecek ve trafik minimum seviyede tutulacak. Ürün dağıtımları, belirlenen personel ve saatlerde yapılarak, üretim yapılan yerlere kısıtlı giriş-çıkış sağlanacaktır.
· Ürünler depodan dezenfekte edilmiş şekilde alınacaktır.
SPA ve Spor Salonunda Alınan Önlemler;
· Tüm spor ekipmanları kullanım öncesi ve sonrası görevli personel tarafından dezenfekte edilmektedir. Tüm spor salonu girişlerinde el dezenfektanı bulunmaktadır. Tüm spor salonu WC’leri uygun dezenfeksiyon ürünleri ile dezenfekte edilecek, bu işlem kayıt altına alınacaktır.
· Tüm temizlik ve dezenfeksiyon usulüne uygun şekilde gerçekleştirilecektir.
· Spor salonu ve SPA alanları sık aralıklarla dezenfekte edilmekte ve günlük havalandırılması sağlanır.
· Spor salonu içinde yer alan tüm bireysel egzersiz cihazlarının arasında en az 2 m olacak şekilde yerleşim planlaması yapılmıştır.
 
Sahilde ve Havuzda Alınan Önlemler;
· Sahil bölümünde bulunan şezlonglar güvenli mesafe kuralına göre aralarında 1 m olacak şekilde dizayn edilmiştir.
· Sahil çevresinde bulunan WC’ler düzenli aralıklarla dezenfekte edilmekte ve işlemler kayıt altına alınmaktadır.
· Plaj havluları temizlik personeli tarafından kişi başı 1 adet olacak şekilde her gün odaya bırakılacaktır.
· Misafirler havuza girmeden önce duş almaları konusunda yönlendirilecektir.
· Tüm havuz girişlerinde hijyen paspasları ve ayak dezenfeksiyon sıvıları bulundurulacaktır. Havuz başındaki şezlong, sehpa, sandalye vb. malzemeler her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir.
· Havuzlarda klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm arasında tutulur. Günde en az 4 defa kontrol edilmektedir ve misafirin göreceği alana kayıtlar yazılmaktadır.
· Misafirlerin çocukları için yanlarında getirdikleri şahsi oyuncaklar için dezenfeksiyon işlemi uygulanacak ya da havuz içerisinde kullanımının önüne geçilecektir.
Animasyon ve Eğlence Alanlarında Alınan Önlemler;
· Katılımcılardan mutlaka spor ayakkabı giymeleri istenmektedir.
· Aktiviteler açık alanlarda gerçekleştirilecektir. Aktivite alanında dezenfektan bulunmaktadır. Aktivitede kullanılacak olan pilates matları üzeri havlu ile kapatılacak ve aktivite sonrası
dezenfekte edilecektir. Misafirler sosyal mesafeye uygun şekilde konumlandırılacak kapasite fazlasında misafir bir sonraki güne aktarılacaktır.
 
Dışarıdan Gelecek Olan Canlı Müzik ve Şov Grupları İçin Alınacak Önlemler;
· Otel girişinde güvenlik tarafından ateş ölçümü ve dezenfektan işlemi uygulanacak, kişilere maske temini sağlanacaktır.
· Daha önceden onlar için ayrılmış alanda oturup yemeklerini yedikten sonra misafire temas etmeyecek şekilde kulislerine tekrar döneceklerdir. Kulise gelecek olan gruba kişi sayısı kadar içecek ve meşrubat verilecektir.
· Sahne şovları ve canlı müzikler sosyal mesafe kurallarına uygun yapılıp kareografiler buna göre düzenlenecektir.
· Çocuk şovları ve yetişkinler için yapılacak aktivitelerde kesinlikle misafir teması sağlanmayacaktır.
· İzolasyon şartları gereği çocuk oyun alanları açılmayacaktır.
Personel Lojmanlarında Pandemi Uygulama Kuralları;
· Personel lojmanlarında, mevcut oda sayının en az %5 kadar kısmı için karantina odaları oluşturulacaktır.
· Personel maksimum 2 kişilik (kişi sayısı metrekare hesabı yapılarak belirlenebilir) odalarda konaklayacaktır.
· Şehir dışından gelen personelin karantina odalarında kalması sağlanacaktır. (Kalacakları gün sayısı üst yönetim tarafından belirlenecek.)
· Lojmana giriş yapan personel, lojman girişinde valizi, çantası ve kendisi dezenfekte edilerek lojmana kabul edilecektir. Lojman görevlileri maske ve eldivensiz çalışmayacaktır.
· Lojman odalarında konaklama maksimum sayıya göre tekrar düzenlenecektir.
· Lojmanda personelin oda ihtiyaçları azami sosyal mesafe korunarak karşılanacak (nevresim, battaniye, pike vb.), birebir temastan kaçınılacaktır.
· Lojman ortak kullanımında olan çamaşır makinesi, ütü vb. araçlar her gün dezenfekte edilecektir.
· Lojmanda ortak kullanım alanlarında yer alan koltuk, masa, vb. sosyal mesafe korunarak en fazla ikişerli olarak kullanılacaktır.
· Lojman dinlenme alanları toplu olarak kullanılmayacak, sosyal mesafe azami olarak korunacaktır.
 
Teknik Servisin Aldığı Önlemler;
· Tabak, çatal, bardak vb. gereçlerin yıkama ünitelerinin tam dezenfeksiyonu sağlanacaktır.
· Çıkış yapılan odaların klimaları dezenfekte edilecektir.
· Tüm genel alan klima filtreleri haftada bir dezenfekte edilecektir.
· Tüm havuzlarda günlük minimum 4 kez ölçüm yapılmaktadır. Bu ölçümler misafirlerin görebildiği alanlara yazılıcaktır. Rutin ölçümlerde 2 ppm klor olacak şekilde dozajlama yapılmaktadır.
· Tüm havuzların ters yıkamaları günlük yapılmaktadır. Tüm havuzlar her gece şoklama yapılarak dezenfekte edilmektedir.
· Tüm havuzlar haftada bir şok klorlanır. Temizlik ve dezenfeksiyonun yeterliliğini doğrulamak üzere 15 günde bir akredite laboratuvarlarda havuz suyunun analizi yaptırılarak bu değer, misafir panolarına asılacaktır.
· Su depoları ve boyler tankları boşaltılarak dezenfekte edilmesine, kullanım suyu klorla 0,3-0,5 ppm aralığında tutulmaya devam edilecektir.
· Özellikle misafir odası arızalarında olmak üzere; yiyecek-içecek, depo, hazırlık, sunum alanlarındaki arıza ve kontrollerde maske ve eldiven kullanılacaktır.
· Teknik depolar ULV ile dezenfekte edilmeye devam edilecektir.
· Teknik servisteki tüm ekipmanların yıllık periyodik bakımları eksiksiz yaptırılacaktır.
 
Mal Kabulde Alınan Önlemler;
· Depo girişine hijyen ünitesi konulacaktır. Dışarıdan gelen tüm ziyaretçiler, ziyaretçi talimatına uygun şekilde gerekli önlemlerini aldıktan sonra mal kabul aşamasına geçilecektir.
· Mal kabulü esnasında gelen araçtan araç dezenfeksiyon belgesi istenecek olup, verilmediği takdirde araç, tesis ekibi tarafından dezenfekte edilecektir.
· Tedarikçi araçları, ürünleri teslim almadan önce dezenfekte etmeye devam edecektir. Tüm tedarikçilere girişte ateş ölçümü yapılacaktır.
· Mal kabul alanında, sosyal mesafe alanı yaratılacaktır.
· Alınan önlemler ve uyulması gereken kurallar, büyük görsel baskı olarak herkesin görebileceği alana asılacaktır. Kullanılan tüm ekipmanlar, her kullanım öncesi ve sonrası yüzey dezenfektanı ile dezenfekte edilecektir.
· Tüm ürünler ambalajlı halde, paletler ile yer ve duvar ile temas etmeyecek şekilde depolanacaktır.
· Günlük, haftalık, aylık temizlik ve dezenfeksiyon planları eksiksiz olarak gerçekleştirilip, kalite departmanı ile koordineli bir şekilde kontrolü sağlanacaktır.
· Tüm depolar dezenfeksiyon planına göre dezenfekte edilecektir.
· Özellikle ekmekler poşetli olarak kabul edilecektir.
· Sezonda kullanılması planlanan, ambalaj malzemeleri ayrı bir depoda, çapraz bulaşma riski olmayacak şekilde muhafaza edilecektir.
· Maske, eldiven ve diğer kişisel hijyen atıkları depo alanına yerleştirilecek olan TIBBİ ATIK istasyonunda, tanımlanmış çöp kovasında toplanacaktır. Evsel çöp alanına ağzı kapalı ve çift poşet halinde götürülecektir. Evsel atık kapsamında belediye araçları tarafından bertarafı gerçekleştirilecektir.


Yeme/İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar, minimum 5 gecelik konaklamalarda rezervasyonlu ve 1 a la carte restoran bir kez ücretsiz. A la carte restoranlar 15.05-15.10 tarihleri arasında hizmet veriyor.

A LA CARTE RESTORANLAR
 • İtalyan A la Carte Restoran - İtalyan Mutfağı
 • Osmanlı A la Carte Restoran - Osmanlı Mutfağı
 • Çin A la Carte Restoran - Çin Mutfağı
 • Balık A la Carte Restoran - Balık Restoranı
Hizmet Saatleri

07.00-08.00 Erken Kahvaltı 08.00-10.00 Kahvaltı 10.00-11.00 Geç Kahvaltı 11.00-18.00 Pastane 12.30-14.00 Öğle Yemeği 12.30-16.30 Snack Öğle Yemeği 17.00-18.00 Çay Saati (Kuru Pasta ve Kek ile) 19.30-21.00 Akşam Yemeği 00.00-01.00 Gece Çorbası 00.00-07.00 Sandviç Servis  


Plaj

Denize sıfır tesisin 100 m uzunluğunda 2 adet plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye, havlu plajda ve havuzda ücretsiz.


Konum

Gümbet mevkiindeki tesis, Bodrum merkeze 3 km, Milas-Bodrum Havalimanı'na 35 km mesafede konumlanıyor.


Genel Tanıtım

Gümbet Koyu'na hakim konumu ile tesis, hem huzurlu hem de eğlenceli bir tatil geçirmek isteyenleri bekliyor. Sahile sıfır oluşu ile deniz ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlerin beklentilerini karşılayan tesiste, açık havuzlar da mevcut. Tesisin 351 odası bulunuyor. Odaların hepsinde; minibar, uydu TV, klima, küvet veya duşlu banyo bulunuyor. Standart ve Relax odalarda balkon, Relax Family odalarda ise direkt bahçeye çıkış imkanı mevcut. Gece ve gündüz eğlenceli aktivite olanakları bulunan tesiste, misafirler su sporlarının ve açık hava aktivitelerinin de keyfini çıkarabilirler. Tesis Bodrum’un eğlence mekanlarına yürüyüş mesafesinde bulunuyor.


Spor/Eğlence

Tesiste soft animasyon bulunuyor. Altı kişiden oluşan animasyon ekibi, uluslararası şovlar sergiliyor.


Çocuk/Bebek

Tesiste çocuk misafirler için; çocuk havuzu ve çocuk büfesi bulunuyor. 


Balayı

 • Oda içi süsleme
 • Odaya meyve sepeti ve şarap ikramı
 • Giriş ertesi günü talep edilen saatte deniz kenarında ücretsiz kahvaltı servisi


Royal Asarlık Beach Hakkındaki görüşleriniz
Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?


Son Ziyaret Ettiğiniz Oteller