Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Günübirlik Eskişehir Çıkışlı Bozcaada Assos Turu

GÜNÜBİRLİK

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Günübirlik Eskişehir Çıkışlı Bozcaada Assos Turu Hakkında Genel Bilgiler

Eskişehir Cengiz Topel Cd. Karnaval Tour ofis önünden saat 00.00’da buluşuyor Hasan Polatkan Migros önünden 00.15’te buluşuyor ve İstanbul’a doğru hareket ediyoruz.

Çanakkale karayolu üzerinden Geyikli Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Feribotun hareket saatine göre iskeledeki çay bahçelerinde veya feribotun kafeteryasında kahvaltınızı edebilirsiniz. Yaklaşık yarım saatlik deniz yolculuğumuzdan sonra Bozcaada'ya varıyoruz. İlk durağımız Gülerada Reçel ve Şarapları Satış Mağazası oluyor. Bozcaada ve çevresinde yetişen ürünleri kullanarak geleneksel yöntemlerle çok lezzetli reçeller üretip satılıyor. Gülerada Reçelleri'nde ayva, gül, gelincik, siyah üzüm, beyaz üzüm, domates, yeşil domates, karpuz kabuğu, incir reçelleri ve üzüm pekmezi bulunuyor. Öncelikle aracımızla ada merkezinden geçip adanın güneyine ilerliyor yolumuzun üzerinde bulunan üzüm bağlarını görüyoruz. Koyların eşsiz güzelliğinin seyrine dalıyoruz. Tuz Burnu Plajı, Akvaryum Koyu, Ayana Plajı da göreceklerimizden bazılarıdır. Bir fotoğraf molamızın ardından, koya ismini veren Ayazma'nın da bulunduğu, Aya Paraskevi Manastırı'nı geçtiğimizde, ünlü Ayazma Plajı'na varıyoruz. Buradaki yüzme ve yemek molamızın ardından, Rüzgar Enerji Santralleri'nin yer aldığı batı noktasını ziyaret ediyoruz. Sonrasında ada merkezine yöneliyoruz. Bozcaada merkezde Türk ve Rum Mahallesi bulunmaktadır. Rehberimiz ile Rum mahallesini geziyoruz. Gezimiz esnasında Meryem Ana Kilisesi'ni ve Çan Kulesi'ni fotoğraflama imkanı buluyoruz. Sonra adanın meşhur kurabiyelerinden bademli kurabiyenin, kavala kurabiyesinin ve damak çatlatan kurabiyenin tadına bakabilirsiniz. Feribot saatine kadar alışveriş ve dinlenme için serbest zaman veriyoruz.Akşam feribotuyla dönüşe geçiyoruz. Bir başka Karnaval Tour etkinliğinde görüşmek sizlerle vedalaşıyoruz.


NOT: OLUMSUZ İKLİM KOŞULLARININ (YOĞUN KAR YAĞIŞI, YOL DURUMU VS.) GEZİYİ ETKİLEYECEĞİ DURUMLARDA REHBERLERİMİZ TUR PROGRAMINI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHIPTIR.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  * Turizm Taşıma Belgeli Araç ile Ulaşım
  * Sabah Kahvaltısı
  * Milli Park Giriş Ücretleri
  * Çevre Gezileri
  * Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  *Öğle Yemeği
  * Dönüş Akşam Yemeği
  * Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
  * Kişisel Harcamalar

   

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Günübirlik Eskişehir Çıkışlı Bozcaada Assos Turu Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?