Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Batum Turu 2 gece 3 Gün

2 Gece Otel Konaklaması

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız..

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Batum Turu 2 gece 3 Gün Hakkında Genel Bilgiler

Belirlenen hareket saatlerinde hareket edip programımıza başlıyoruz.
1.GÜN
Güne Trabzon'da başlıyoruz. Sabah kahvaltımızı anlaşmalı olduğumuz restoranımızda(extra) aldıktan sonra Trabzon'daki Ayasofya Camii'ni ziyaret ediyoruz. İçinde ve dışında bulunan fresk ve kabartmalarla ünlü eski bir kilise olan Camii'ye yapacağımız gezinin ardından Uzungöl’e doğru hareket ediyoruz. Verilen serbest zamanın ardından, fotoğraf ve videolarımızı çekip Rize'ye doğru hareket ediyoruz. Çamlıhemşin mevkiinde yer alan Fırtına Deresi'ne gidiyoruz ve birbirinden güzel etkinliklere katılabilmeniz adına serbest zamanımız başlıyor. Dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresi üzerinde yapılacak rafting'de vakit geçirebilir, Fırtına Deresi'nin rüzgarı eşliğinde zipline yapabilir ya da Fırtına Deresi manzaralı dev salıncakta sallanabilirler.(Etkinliklerimiz ekstradır.) Birbirinden güzel etkinliklerimizde eğlenceli zaman geçirdikten sonra Ayder'e doğru yola koyuluyoruz. Tertemiz bir havada seyir tepesinde fotoğraf molası verdikten sonra dinlenmek üzere otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz.

Konaklama: Fırtına Vadisin'de

2.GÜN:
Otelde yapacağımız kahvaltının ardından Sarp Sınır Kapısı'na hareket ediyoruz. Yurt dışı çıkış harç pullarımızı alıp geçiş işlemimizi gerçekleştirdikten sonra rehberimizin ayarlayacağı transfer arabası ile Gürcistan'ı gezmeye başlıyoruz. Geniş bir alanı içeren Batum Miracle Park gezimiz ile başlıyoruz. Sahil boyunda bulunan parkta gerçekleştirdiğimiz gezide ünlü Ali Nino herheyli'ni, Alfabe Kulesi'ni,Batum Deniz Feneri'ni, Chacha Kalesi'ni ve panoramik dönme dolabı görüyoruz. Gezimizin ardından fotğraf çekmek ve alışveriş yapabilmeniz adına verilecek serbest zamanın ardından öğle yemeğimizi alıyor ve dileyen misafirlerimizle Batum Kuş Bahçesi'ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Avrupa Meydanı'nın ve Tiyatro Meydanı'nın etrafında eşsiz bir yürüyüş turu yapıyor, sokakların arasında dolaşıyor ve ardından otelimize dönüyoruz. Otelimize giriş yapıp hazırlandıktan sonra eğer ki var ise otelin gala programına katılıyor ve sınırsız eğlenceyle yılbaşına giriyoruz. Gala programı olmaması gibi bir durumda dileyen misafirlerimizle ekstra olarak gece kulübü etkinliğimiz olacaktır.

Konaklama: Batumi Merkez’de

3.GÜN:
Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra sınır kapısına doğru hareket ediyoruz. Free Shop ve sınır kapısındaki diğer alışveriş yerlerinden alışverişlerimizi tamamladıktan sonra sınırdan geçip aracımıza biniyoruz ve dönüş yolculuğumuz başlıyor. Dönüş yolculuğu esnasında Rize'nin ünlü bezlerini satan mağazada alışveriş molası veriyoruz ardından Trabzon mevkiine vardığımızda Sürmene Bıçaklarının hikayesini ustasından dinliyoruz, alışverişimizi yapıyoruz ve ardından Vatan Çay'a geçiyoruz. İçeride tarladan toplanışından içtiğimiz çay haline gelene kadarki serüveni dinleyip, işlenişini makineler üzerinden görüp rotamızı takip ederek Eskişehir'e varıyoruz.

Bir sonraki Karnaval Tour etkinliğinde buluşmak için sözleşip siz değerli misafirlerimize şimdilik veda ediyoruz.

 

BATUM GİRİŞ ŞARTLARI

* Nüfus cüzdanı seyahat sürecince taşınmalıdır.

* Eski deforme olmuş kimlikler girişlerde kabul edilmemektedir. Eski kimlikleriniz kapıda sorun yaşatabilir ve eğer bordo pasaport var ise kapıdan sorunsuzca geçebilirsiniz.

* Çocuk ve Yetişkin farketmeksizin kimliklerinde fotoğraf olması zorunludur

* Seyahat esnasında 18 yaş altı çocukların ailelerinin yanında olması zorunludur. Aksi taktirde aile onaylı noter tastikli muhafakname gerekmektedir.

* Ülke girişlerinde ilaç et ve süt ürünleri kesici alet ve silah gibi tehlike arz eden cisimler kabul edilmemektedir.

* * KKTC vatandaşları AB pasaportu var ise vize mevzuatına göre hareket edilmesi zorunludur, Türk kimliği var ise yeni kimlik ile giriş yapılabilmektedir.

* Gümrük mevzuatı gereği 30.000 Lari ve üzeri karşılığı olan para ya da altın bulunduran kişilerin beyanda bulunmaları gerekmektedir.

*Yoğun tatil dönemleri ve resmi tatillerde yaşanacak yoğunluk nedeniyle Sarp Sınır Kapısı‘nda hem yaya hem de araç kuyrukları oluşuyor. Bu dönemlere dikkat etmekte yarar var bununla ilgili oluşan problemlerden firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

 * Ohal sonrasında pasaporta gerek kalmaksızın kimlikle çıkılabilen Gürcistan'a, kamu personelinin gidişine izin verilmiyordu, artık kamu görevlileri ve memur (sözleşmeli memur, kamu bankaları çalışanları, milli eğitime bağlı olan kurum çalışanları) "yurt dışına çıkmasında herhangi bir mani kurumumuzca yoktur" (izin yazısı) yazısını almaları durumunda Gürcistan'a gidebilecek. Ayrıca bu kurumlarda çalışan memur yakınları (çocukları, eşi, anne-baba) için de Gürcistan’a giriş yapabilmesi içinde izin belgesi gerekmektedir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • POLATLI (00:00)
  • ÜMİTKÖY KÖPRÜ (00:30)
  • KIZILAY AVM ÖNÜ(KARNAVALTOUR OFİS ÖNÜ) (01:00)
  • KARNAVAL TOUR OFİS ÖNÜ (09:00)
  • H.POLATKAN MİGROS ÖNÜ (09:15)
Tur Hareket Tarihleri:

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-Turizm Belgeli Araçlar İle Ulaşım
-2 Gece Otel Konaklaması
-2 Sabah Kahvaltısı
-1 Akşam Yemeği
-Zorunlu Seyahat sigortası
-Profesyonel Kokartlı Rehberlik hizmeti 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-1. Gün Sabah Kahvaltısı (200 TL)
-Öğle Yemekleri
-Yurt Dışı Çıkış Harç Pul Ücreti (150 TL)
-Batum Transfer ücreti (400 TL)
-Dönüş Akşam Yemeği
-Kişisel Harcamalar
-Zipline-Rafting-Salıncak Ücreti


 

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Batum Turu 2 gece 3 Gün Hakkındaki görüşleriniz
Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?